Голова Федеральної ради Німеччини Мануела Швезіг 24 червня, приїхала до Києва. Це перший її візит. Вона зустрінеться з посадовцями Чернігівщини, говоритиме про відбудову та солідарність всіх 16 земель ФРН з Україною Читати новину на сайті "Суспільне"