Гепатит А вже на Закарпатті: до лікарні потрапили 11 осіб, з них п’ятеро діти
2 листопада 2023 – 15:46
У Закарпатській області з діагнозом гепатит А до медичних закладів госпіталізовано 11 осіб, п’ятеро з них – діти. Про це повідомив директор департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА Анатолій Пшеничний. За словами експерта, від початку 2023 року на Закарпатті виявили 125 випадків небезпечної інфекції. Читайте також…