Українські військові в ніч на п’ятницю знову уразили уразили нафтопереробний завод Туапсинський, а напередодні – НПЗ Пермський у Росії, а також інші важливі цілі. Про це повідомив Генштаб ЗСУ 1 травня. "В рамках зниження воєнно-економічного потенціалу російського агресора у ніч на 1 травня підрозділами Сил оборони України…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.