Генсек НАТО з Києва звернувся до молодих росіян: ви помрете в багнюці в Україні
3 червня, 18:40
Генеральний секретар НАТО Марк Рютте під час візиту до Києва 3 червня заявив про збільшення втрат Росії на війні та публічно звернувся до російської молоді. Про це він сказав на пресконференції, повідомляє Європейська правда. Очільник секретаріату НАТО переконаний, що перебіг війни змінився, долучення до неї з російського…