Галущенко представив першого керівника межрегіонального управління, призначеного після зміни структури Мін'юсту
2 жовтня 2025 – 17:12
Міністр юстиції Герман Галущенко у четвер, 2 жовтня, під час перебування у Львові представив нового керівника Львівського міжрегіонального управління Міністерства юстиції.
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.