Галущенко обговорив з міністром торгівлі США розвиток українського енергосектору
10 листопада 2023 – 21:54
КИЇВ. 10 листопада. УНН. Очільник Міненерго Герман Галущенко обговорив з міністром торгівлі США Джина Раймондо українсько-американську співпрацю в енергетиці і напрямки для залучення майбутніх інвестицій в розвиток українського енергосектору. Про це УНН повідомляє з посиланням на Міненерго.
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.