Франківські школярки Анна Рибчак і Олеся Арламовська склали НМТ на 200 балів з трьох предметів
7 липня 2025 – 11:48
Випускниці франківського наукового ліцею імені Миколи Сабата склали НМТ на 200 балів з трьох предметів, пише КУРС з посиланням на ліцей. Анна Рибчак здобула максимальні бали з математики, історії і хімії. Олеся Арламовська – української мови, математики, англійської мови. Загальний бал Анни з чотирьох предметів – 786 балів,…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.