Франківська школярка склала НМТ на 200 балів з трьох предметів
3 липня 2025 – 15:34
Випускниця франківського ліцею імені Романа Шухевича Надія Урбась склала НМТ з української мови, математики та англійської мови на 200 балів з кожного предмета, пише КУРС з посиланням на ліцей. “Це не просто успіх. Це історія про віру в себе, про довгі вечори за підручниками, про мрії, які стають реальністю. І, звичайно ж, за…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.