Форвард «Шахтаря» зробив провокаційний допис після перемоги над «Динамо»
4 травня, 09:47
Форвард донецького «Шахтаря» Кауан Еліас після перемоги «гірників» над «Динамо» Київ у матчі 26-го туру Української Прем'єр-ліги зробив провокаційний допис в Instagram. Про це повідомляє «Главком» . 20-річний бразилець опублікував сторіз із рахунком гри та підписом «Kiev has an owner» («Київ має господаря»). Нагадаємо, під час гри 26 туру…