ФК "Тростянець" зіграє товариський матч проти СК "Полтава" із прем'єр ліги
30 січня, 20:03
Перший офіційний матч на весні "Тростянець" проведе на виїзді проти київського "Ребела" 21 березня у рамках чемпіонату Другої ліги сезону 2025/26.
Команда "Тростянець" розпочала підготовку до другої частини сезону у Другій лізі. Тренуваня проходять на базі власної інфраструктури для набуття оптимальної форми. Перший офіційний матч на весні "Тростянець" проведе на виїзді проти київського "Ребела" 21 березня у рамках чемпіонату Другої ліги сезону 2025/26. А поки що поруч з…