Єрмак зробив заяву перед обранням запобіжного заходу
13 травня, 13:38
Колишній керівник Офісу президента Андрій Єрмак перед засіданням щодо обрання йому запобіжного заходу заявив, що правосуддя має бути незалежним та без стороннього впливу. Про це повідомляє « Главком » з посиланням на Укрінформ . «Важливо, щоб правосуддя було незалежним, без впливу. Я хочу на собі показати прикладом, що я цим…