Колишній керівник Офісу президента Андрій Єрмак стверджує, що має у власності лише одну квартиру та автомобіль. Про це повідомляє « Главком » з посиланням на « Ми-Україна ». Ексочільник Банкової заявив, що більше «нічим не володіє і не орендує». Він зазначив, що цю інформацію підтвердила й прокурорка. Єрмак розказав, чим він…