«Енергоатом»: Окупанти завезли на території ЗАЕС кілька «Градів» та планують провокацію
8 грудня 2022 – 13:48
На територію захопленої Запорізької атомної електростанції російські військові завезли кілька реактивних систем залпового вогню «Град». Про це повідомляє «Енергоатом». Цю зброю загарбники розмістили біля енергоблока №6, безпосередньо поруч із територією станційного сухого сховища відпрацьованого ядерного палива. Там,…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.