Енергетики за дві доби відновили електропостачання у 15 населених пунктах Донеччини
18 травня 2023 – 14:15
На Донеччині енергетики за минулі дві доби, 16 та 17 травня 2023 року, відновили електропостачання жителям 15 населених пунктів, без світла залишаються ще 112 населених пунктів.
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.