Енергетики вже відновлюють енергопостачання після ранкових обстрілів
29 грудня 2022 – 12:26
Енергетики вже відновлюють енергопостачання після ранкових обстрілів, – повідомив Міністр енергетики України Герман Галущенко. «На жаль, є певні пошкодження об‘єктів генерації та електромереж. Станом на 11:00 складна ситуація на заході країни, Одеському та Київському регіонах. Тож відбуватимуться аварійні відключення…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.