Енергетики відновлюють світло у Чернігові: у міській раді розповіли про ситуацію
24 жовтня 2025 – 15:47
У Чернігові енергетики продовжують відновлювати електропостачання після останньої атаки Росії на об’єкти критичної інфраструктури. Про ситуацію в місті в ефірі телеканалу "Апостроф" розповіла начальниця пресслужби Чернігівської міської ради Юлія Мурашко.