Енергетики ДТЕК з початку війни повернули світло чотирьом мільйонам сімей
12 вересня 2022 – 19:45
За час вторгнення Росії з 24 лютого енергетики ДТЕК Ріната Ахметова повернули світло для понад 3,8 млн сімей у регіонах, що постраждали від рук окупантів, повідомляється на сайті компанії в понеділок, 12 вересня. "Вже 200 днів наші енергетики ведуть свою боротьбу на енергетичному фронті. Вчора Дніпропетровщина була частково…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.