Енергетики частково заживили село Заводи на Ізюмщині
25 серпня 2023 – 17:14
"Харківобленерго" частково заживили деокуповане село Заводи в Ізюмському районі. За словами начальника Ізюмського РЕМ Віталія Борща, електромережа в селі була повністю зруйнована — Суспільне Харків
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.