Правоохоронці оголосили підозру колишньому заступнику глави Офісу президента в незаконному збагаченні на 15,7 млн гривень. Про це повідомило НАБУ у середу, 22 травня. Слідство встановило, у період з 2020 по 2022 роки експосадовець придбав активи вартістю 17,1 млн гривень. При цьому він мав заощадження та офіційний дохід за цей період…