Екстрені відключення зберігаються в столиці, на Київщині та Одещині, є знеструмлення на Харківщині та Житомирщині – Міненерго
15 січня, 11:05
Станом на ранок 15 січня внаслідок ворожих нічних ударів по енергетичній інфраструктурі країни знеструмлені споживачі на Житомирщині та Харківщині, повідомило Міністерство енергетики України в четвер.
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.