Ексначальнику управління освіти Солом’янської РДА повідомили про підозру через збитки на 5,4 млн гривень
сьогодні, 15:45
У Києві колишньому начальнику Управління освіти Солом’янської райдержадміністрації повідомили про підозру у розтраті бюджетних коштів під час закупівлі електроенергії для закладів освіти. За даними слідства, громаді столиці завдано збитків на понад 5,4 млн гривень. Про це дізналась із повідомлення прес-служби Поліції…