Ексміністр Галущенко керує СІЗО зі своєї камери (документ)
6 березня, 18:41
про камеру (умови перебування, кількість осіб у ній), у якій сидить ексміністр юстиції та енергетики Галущенко.
А що так можна було? В Україні з'явився новий, інноваційний формат управління – Міністерство попереднього ув’язнення. Раніше урядовці керували з кабінетів на Грушевського. Тепер – із камер СІЗО на вулиці Дегтярівській. Колишній міністр енергетики та юстиції Герман Галущенко нині перебуває у Лук’янівському СІЗО за…