Екскерівнику самбірського комунального підприємства повідомили нову підозру через збитки на оренді техніки
сьогодні, 14:45
На Львівщині колишньому керівнику комунального підприємства Самбірської міської ради оголосили нову підозру. За даними поліції, йдеться про завдання 8,1 млн грн збитків через фіктивну оренду спецтехніки. Оперативники управління стратегічних розслідувань у Львівській області та слідчі слідчого управління обласної поліції…