Ексголові "Оператора ГТС" повідомили про підозру у збитках на 18 млрд і втечі за кордон
21 лютого 2025 – 14:02
Колишньому голові “Оператора ГТС” , який раніше виїхав за кордон, повідомлено про підозру у справі щодо завдання збитків державному бюджету на суму понад 18 млрд грн.