До поліцейського офіцера Ярославицької ТГ учора зателефонував 47-річний житель села Ярославичі та повідомив, що з його будинку днями хтось викрав мобільний телефон .
Двох жителів Дубенщини викрили на злочинах. Про це повідомили в пресслужбі поліції Рівненщини. До поліцейського офіцера Ярославицької ТГ учора зателефонував 47-річний житель села Ярославичі та повідомив, що з його будинку днями хтось викрав мобільний телефон . Поліцейський з’ясував, що потерпілий 24 лютого за місцем…