Двоє школярів із Рівненщини стали переможцями національного конкурсу учнівських відеосюжетів "Репортер"
28 січня 2025 – 12:02
Артем Голуб із Острозької громади та Роман Балюк із Вараської громади, що на Рівненщині, увійшли до короткого списку фіналістів національного конкурсу учнівських відеосюжетів "Репортер". Вони стали кращими серед 260 учасників