Двоє працівниць Рівненського госпіталю отримали звання «Заслужений лікар»
7 серпня 2023 – 19:15
Двоє працівниць Рівненського обласного госпіталю ветеранів війни отримали звання відВолодимираЗеленського - Заслужений лікар. Про це йдеться у дописі від медзакладу. Зокрема нагороди отримали - Киричук Оксана Володимирівна та Климович Руслана Олександрівна. На їхніх плечах лежить велика відповідальність. Їхній…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.