Дубляни у складі Львівської МТГ — рішення Верховного Суду
20 жовтня 2022 – 17:24
Верховний Суд задовольнив скаргу Кабміну та Львівської ОВА і залишив місто Дубляни у складі Львівської МТГ. Про це повідомив заступник міського голови Львова з містобудування Любомир Зубач
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.