ДТЕК розпочинає відновлення енергетичної інфраструктури Херсонщини
12 листопада 2022 – 18:59
Завтра Херсонська військова адміністрація має виділити саперів, які підуть розміновувати території, і потім ДТЕК та "Херсонобленерго" об'єднають ресурси, щоб почати відновлення.
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.