ДТЕК повертається до планових відключень світла у чотирьох областях
4 грудня 2022 – 20:20
Енергокомпанія ДТЕК з понеділка, 5 грудня, повертається до графіків стабілізаційних відключень у Київській, Дніпропетровській, Донецькій та Одеській областях.
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.