Протягом доби, 21 квітня, аварійні бригади ДТЕК Дніпровські електромережі відновили електропостачання у 1,9 тисячі осель, які були відключені через обстріли. Світло повернули у 5 населених пунктів, що напередодні зазнали ворожих атак. Також енергетики відновили роботу електромереж після вчорашньої негоди, повернувши…