ДТЕК анонсує повернення світла після аварії в Дарницький та Дніпровський райони Києва до 16:00
сьогодні, 13:18
Енергетики вже працюють над відновленням світла споживачам Дарницького та Дніпровського районів столиці, яке зникло після аварії, і планують заживити будинки до 16:00, повідомив енергохолдинг ДТЕК.
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.