8 квітня у Нкополі – День жалоби за жертвами російської атаки на цивільний автобус. Загинуло чотири людини: жінки 57, 73 і 85 років та чоловік 53 років. Наша громада знову переживає біль втрат. Кожна така трагедія – це не просто статистика, це зруйновані долі, нездійснені плани та велика рана для всього міста. Я щиро співчуваю…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.