Дороге «світло»: Острозька психлікарня переплатила за електроенергію майже 300 тисяч гривень
31 травня 2024 – 12:32
Прокурори встановили, що у лютому 2021 року Острозька обласна психіатрична лікарня уклала договір з енергопостачальною компанією на закупівлю електроенергії за бюджетні кошти. Пізніше сторони уклали 6додаткових угод, якими кожного разу збільшено ціну за одиницю товару без належного обґрунтування та документального…