Доглядали за хворою твариною: двоє жінок захворіли на лептоспіроз на Рівненщині
7 серпня 2025 – 12:22
У серпні зафіксували два випадки лептоспірозу на Рівненщині. Інфікувалися дві жінки у Гощанській громаді віком 20 та 68 років під час догляду за хворим котом. Наразі вони проходять лікування