Додому з полону повернулися 11 військових з Дніпропетровщини
11 квітня, 15:55
11 квітня 11 захисників з Дніпропетровщини повернулись додому. Про це повідомив начальник Дніпропетровської ОВА, вітаючи захисників з довгоочікуваною подією. Найщасливіша Великодня новина для їхніх рідних і близьких. Живі. В Україні. Поруч з тими, хто стільки чекав. Дякую кожному, хто робить можливими ці обміни, – зазначив…