"Тиждень в Україні буде теплим і навіть прийде вже перша спека. Одразу хотілося б зауважити - дайте спокій кондиціонерам, підіть в найближчий холодок і там працюйте чи заповнюйте квитанції на комунальні послуги", - про це у Фейсбуці пише синоптик Наталка Діденко, інформує UAINFO.org . "Тим, у кого вони, кондиціонери, - є, бо мені…