До України повернули 160 військових, які провели у російському полоні чотири роки: серед них є воїни з Дніпропетровщини (Фото)
сьогодні, 12:00
Серед звільнених – військовослужбовці Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, нацгвардійці та прикордонники.
26 червня 2026 року з полону звільнено 160 військових. Усі були в полоні ще з 2022 року. Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на допис Президента України Володимира Зеленського. Серед звільнених – військовослужбовці Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, нацгвардійці та прикордонники. Вони захищали…