До столиці України прибули президентка Єврокомісії й глава Євроради
24 лютого 2025 – 08:42
У понеділок вранці, 24 лютого, президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн та голова Євроради Антоніу Кошта прибули до Києва. Про це Кошта і фон дер Ляєн повідомили у соцмережі Х, передає Рубрика. "В Україні, про Україну, з Україною", – написав голова Євроради. In Ukraine, about Ukraine, with Ukraine. pic.twitter.com/jszwFdyz05 — António Costa (@eucopresident) February 24, 2025…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.