на своїй сторінці у Фейсбуці.Два тижні вони отримуватимуть комплекс послуг….
Про це інформує заступниця голови КМДА Марина Хонда на своїй сторінці у Фейсбуці. Два тижні вони отримуватимуть комплекс послуг психологічної допомоги та різних видів терапії, відвідуватимуть екскурсії, будуть забезпечені проживанням та харчуванням. Це перша група, загалом планується відправити на таку реабілітацію 180 осіб.…