До Києва приїхав канцлер Німеччини Олаф Шольц. ВІДЕО
2 грудня 2024 – 09:39
Востаннє Шольц приїздив до Києва у червні 2022 року разом з президентом Франції Емманюелем Макроном та тодішнім прем'єр-міністром Італії Маріо Драгі.
Канцлер Німеччини Олаф Шольц прибув до Києва з неоголошеним візитом вранці 2 грудня. Про це повідомляє " Європейська правда " з посиланням на Tagesschau , інформує UAINFO.org . У Києві Шольц наголосив на своїй підтримці Україні, яка протистоїть збройній агресії Росії. Німецький канцлер планує зустрітись з президентом Володимиром…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.