До Києва приїхала голова Бундесрату Мануела Швезіг — раніше її називали союзником Кремля
24 червня 2024 – 15:59
Глава бундесрату Німеччини прибула до Києва. Мануела Швезіг стала першою главою бундесрату, що відвідує Україну від початку повномасштабного російського вторгнення