До Києва прибув глава Пентагону Остін: мета візиту
21 жовтня 2024 – 09:09
У понеділок, 21 жовтня, до Києва приїхав із візитом очільник міністерства оборони Сполучених Штатів Ллойд Остін. Про це повідомляє CNN. Зазначається, що Остін прибув до Києва, оскільки майбутнє допомоги США Україні «залежить від неминучих президентських виборів у США, а Росія продовжує досягати невеликих, але постійних успіхів…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.