До Києва прибув голова Організації з безпеки та співробітництва в Європі, міністр закордонних справ Північної Македонії Буяр Османі для зустрічей з українським керівництвом з метою обговорення питань безпеки в регіоні — Суспільне Читати новину на сайті "Суспільне"