З 15 березняв Арцизі розпочнеться стерилізація безпритульних тварин, яку виконуватиме громадська організація «Зооконтроль». Про це повідомляє інформаційне агентство «Юг.Today» з посиланням на групу «Арцизька громада» в Фейсбук. Згідно з умовами договору, виконавець забов’язується забезпечити тимчасову ізоляцію…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.