До 4 тисяч житлових будинків у столиці вже повернули тепло
10 січня, 13:30
У Києві повернули теплопостачання приблизно до 4 тисяч житлових будинків. Продовжуються відновлювальні роботи. Про це повідомив віцепрем’єр-міністр з відновлення ‒ міністр розвитку громад та територій