Дніпропетровська область переходить до менш жорстких відключень електрики
5 грудня 2022 – 10:43
Відсьогодні область переходить до менш жорстких відключень електрики. Але вони діятимуть за умови тотальної економії. Ми пережили понад тиждень екстрених знеструмлень. Не було жодних розкладів. Часто енергосистема автоматично вимикала споживачів, щойно не витримувала навантаження. Нині енергетики повертаються до…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.