Про це повідомляє голова обласної ради Микола Лукашук. «За ніч окупанти 5 разів обстріляли з артилерії околиці Марганецької громади та Нікополь. Обійшлося без руйнувань, жертв або поранених серед населення немає. В інших громадах було спокійно», – йдеться в повідомленні.
Сообщение Дніпропетровщина: 5 обстрілів появились…