Місто Дніпро вночі, 22 травня, витримало ракетну атаку з боку російських військових злочинців, завдяки Силам оборони. Про це заявив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак. "Фашисти. Терористи. Нелюди. Але, дякуючи Силам оборони, ми витримали атаку", - зазначив посадовець. Він також пообіцяв повідомити деталі згодом та…
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.