Ви показали, що кожен українець – захисник, і що всі разом ми нездоланне українське військо», — наголосив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Валентин Резніченко.
«Зараз цей день в Україні — це кожен день. Щодня хлопці і дівчата боронять наше небо, нашу землю. Дійсно, це свято саме зараз набуло особливого значення. Воно не має відтінків — це завжди жовто-блакитний колір», — сказала спікерка Повітряного командування «Схід», підполковник Ірина. На Алею пам’яті прийшли не лише…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.